Home Feng-shui Mapa pragnień i celów
   Łap okazję, gdy przyjdzie, mocno ściśnij w dłoni. Bo jeśli ucieknie, już jej nie dogonisz.

 Feng Menglogng

        Cyt. z książki "Kot i Tao" Kwong Kuen Shan

 

 

Twoja Mapa Pragnień i Celów.

Możesz wypełnić Mapę Pragnień i Celów tylko dla swoich potrzeb. Mam nadzieję, że prawidłowo wypełniona mapa pozwoli Tobie spojrzeć na swoje życie inaczej niż dotychczas. Uświadomisz sobie, co w Twoim życiu jest najważniejsze, na co w pierwszej kolejności musisz zwrócić uwagę. Takie uporządkowanie myśli, celów i marzeń jest pierwszym krokiem na drodze, która ma rozpocząć wprowadzanie istotnych zmian w naszym życiu. Ostrzegam – niektórym z Was wypełnienie mapy może sprawić kłopot! Ale kiedy przebrniesz przez to wszystko, być może uświadomisz sobie jak ważne są w życiu marzenia albo uznasz, że musisz nad niektórymi aspektami swego życia popracować i zacząć wyznaczać sobie cele. Feng-shui może pomóc w realizacji Twoich pragnień i celów. Wskazówki o jakie aspiracje życiowe chodzi oraz jak je interpretować znajdziesz  tu..... Aspiracje życiowe człowieka na planie Ba Gua. Tutaj znajdziesz też wskazówki jakie remedia można bezpiecznie stosować w przypadku poszczególnych aspiracji.

Może się tak zdarzyć, że będziesz potrzebować mojej pomocy. Wtedy skontaktuj się ze mną, a prawidłowo wypełniona i przesłana na mój adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  Mapa Pragnień i Celów będzie pierwszym krokiem w nawiązaniu ze mną współpracy. Będę potrzebowała jeszcze wielu informacji, ale o tym porozmawiamy, jeśli będziesz mieć taką potrzebę.

Instrukcja obsługi Mapy.

1.  Oceń każdą aspirację życiową w skali od 1 do 5 gdzie:.

1 =Fatalnie, 2 =Źle, =Prawie dobrze=Dobrze, 5 =Bardzo dobrze

2.  Wpisz przy każdej aspiracji życiowej przynajmniej po jednym celu realnym a w marzeniach głębokie pragnienie, Twoim zdaniem nierealne, niemożliwe do spełnienia obecnie.

Pamiętaj! CEL musi być realny do osiągnięcia i wyznaczony w czasie, a MARZENIE powinno być szalone, nierealne.

 3.  Oceń, która z aspiracji jest pilna, która może chwilę poczekać, a która może być zrealizowana kiedyś.

Pamiętaj też, że tylko 3 aspiracje  mogą być pilne, 3  powinny się spełnić później, a ostatnie 3 jeszcze później. Musisz zdecydować o kolejności.

 

Udanej refleksji -   kliknij na link -  MAPA PRAGNIEŃ I CELÓW

 

 

wei

Wei