Home O mnie
Bozena
Moje motto życiowe.

 

„Najtrudniejsze drogi prowadzą nie przez góry i rzeki, ale przez ludzkie serca”.

  Baj Juyi  Cyt.  z książki Kot i Tao" Kwong Kuen Shan
 

 

Dość trudno jest pisać o sobie. Z mojego punku widzenia wszystko jest takie oczywiste. Na co dzień żyję jak większość z Was, ale czasami wkraczam w świat mojej pasji, świat filozofii wschodu. Z wachlarza możliwości jakie daje  TAO, wybrałam praktyczne i pragmatyczne Feng-Shui.

Akademia Feng-Shui we Wrocławiu dała mi podstawy oraz możliwość doskonalenia się w nowym zawodzie – Konsultanta Feng-Shui. Teraz patrząc na świat i ludzi widzę oprócz tego co widoczne, również to, czego nie widać, czyli przepływ subtelnej energii Chi i Sha. Stosując techniki i szkoły feng-shui aranżuję przestrzeń człowieka tak, aby służyła jego zdrowiu i powodzeniu.W roku 2008 i 2010 Akademia Feng-Shui doceniała moją pracę przyznając mi tytuł Konsultanta Roku. Utrzymuję stały kontakt z Akademią Feng-Shui i jestem członkiem Stowarzyszenia Działań Ekologicznych. Mam również przyjemność przekazywać swoja wiedzę tym z Was, którzy zapisali się na kurs Feng-Shui w ESKK. W portalu Internetowym www.mamwiedze.pl można rozwiązać testy feng-shui mojego autorstwa.

Od kilku lat współpracuję z portalem www.wieszjak.pl który publikuje moje teksty w dziale kobieta.wieszjak i dom.wieszjak. Współpracuję też  z  Biurem Obrotu Nieruchomościami „Perfect House”. Moment wyboru działki, domu czy mieszkania, to najwłaściwszy czas na skorzystanie z usług konsultanta.

Dobre Feng Shui naszego otoczenia jest bardzo wazne, ale  uporządkowana przestrzeń dookoła człowieka to jedno, a uporządkowana energia w jego ciele to drugie. Można  powiedzieć, że przepływająca w naszych ciałach energia ma swoje dobre lub złe Feng Shui. Aby doświadczyć pozytywnych zmian w życiu musimy zająć sie zarówno energia w nas jak i dookoła nas. Diagnozę Feng Shui naszego ciała i ducha stawiam w oparciu o Holicoaching, który jest częścia ekspertyzy a po ewentualna pomoc w rozwiązaniu niektórych dolegliwości wysyłam moich klientów do zaprzyjażnionego Naturoterapeuty. Polecam Sarpila Terapie Naturalne

Praca Konsultanta Feng-Shui daje mi ogromną satysfakcję. Największą wtedy, kiedy widzę jak zmienia się życie moich klientów, oraz kiedy po raz kolejny mogę przekonać się, że przestrzeń dookoła nas ma wpływ na nasze powodzenie. Wystarczy tylko chcieć tę wiedzę wykorzystać.

Zapraszam