Home HOLICOACHING


 

 

Mądry człowiek widzi swoje błędy, odważny-naprawia je”.

Chińskie porzekadło 

 
 
Warsztaty sa okazją do zdobycia nowej lub uporządkowania posiadanej wiedzy.Są równiez okazja do praktycznego jej zastosowania pod czujnym okiem prowadz ącego. Dają   szansę na zadawanie pytań i wyjaśnianie wątpliwości. Lata pracy z moimi klientami, pytania zadawane osobiście, telefonicznie lub droga mailową oraz liczne rozmowy o tym, czym jest feng-shui zainspirowały mnie do przygotowania warsztatów o podstawowych szkołach i technikach, feng-shui. Warsztaty mają rozwiać wątpliwości i mity oraz nauczyć podstawowych technik, zasad sztuki feng-shui. Te warsztaty to; Feng-shui podstawy.
 
Brak partnera, problemy w związkach czy kłopoty w nawiązywaniu relacji to najczęściej powtarzające się powody, dla których proszona jestem o pomoc. Powstały więc warsztaty dotyczące relacji między ludźmi, które nazwałam; Feng Shui związków.
Obecnie nie planuję warsztatów, ale jeśli chcesz otrzymać informację o planowanych warsztatach wyślij zapytanie a umieszcze Twój adres email w bazie i poinformuję co i kiedy moge zaproponować.
 
Pozdrawiam